top of page

TEENUSED

Teenuse lõplik maksumus sõltub projekti keerukusest. Olen alati avatud ka uudsetele ideedele ja erisoovidele.

 

Hinnapakkumise jaoks võta minuga ühendust.

Aftermovie

Hoomab endas kontsertitest/üritustest, ettevõtete suvepäevadest kui ka erinevate erakliendi sündmustest loodud mälestuste talletamist. Video filmimine kestab ürituse algusest kuni lõpuni või vastavalt kokkuleppele.

2

Ettevõtte sise- ja väliskommunikatsiooni ning värbamiskampaania videod

Kommunikatsioon on mainekujunduse lahutamatu osa ning mängib olulist rolli brändi usaldusväärsuse loomisel. Valmistan video vastavalt teie ettevõtte sõnumile, väärtustele ja vajadustele.

3

Kaadritagused videod (behind the scenes)

Fotosessiooni, muusikavideo või kaadritaguste toimetuste video. Formaat annab hea võimaluse näidata sündmuste protsessi ning tuua esile põnevamad hetked.

4

Reklaamklipp, tootevideo

Reklaamklipp on ettevõtte toodet või tegevust tutvustav video.  Koostöös kliendiga leian uusi ja uuenduslikke viise sõnumi edastamiseks ja toote/teenuse müümiseks.

5

Sotsiaalmeediaklipid

Eraldiseisev sisu sotsiaalmeediaplatvormidele (Instagram, TikTok, Facebook, YouTube Shorts). Teostan videosid vastavalt teie vajadustele ja ettekujutusele.

6

Hoonet/kinnisvara tutvustav video  

Läbimõeldud ja kõrgekvaliteediline müügivideo kinnisvarast loob hea kontakti ostja ja müüja vahel ning annab kindla eelise müügipakkumiste seas.

7

Originaalmuusika loomine (klipid, filmid, ettevõtte tunnusfoon)

Soovi korral loon originaalmuusika kõikidele eelnimetatud teenustele aga ka juba olemasolevatele projetidele. Näiteid heliloomingust saab kuulata SIIT.

ALUMINE-2.jpg
bottom of page